Ayder Liligum

HAKKINDA

2005 yılında 2200 rakımlı Ayder Yaylası’nda açılan işletmemizde, ilk günden bu yana misafirlerimize kendi evleri rahatlığında kaliteli bir tatil yapmaları için hizmet sunmaktayız. Ayder Yaylası’nın en cezbedici manzaralarından birine sahip olan lokasyonu ile Liligum Dağ Evi; akarsuların izlenebildiği, yeşilin her tonunun önünüzde olduğu, ormanın kokusunun hissedilebildiği, kuşların cıvıltısı ile gözlerinizi açtığınız bir ortamda doğa ile iç içe bir tatil yapmanızı mümkün kılmaktadır. İşletme politikası olarak müşteri memnuniyeti odaklı olmayı benimseyerek, misafirlerimize konaklamanın yanı sıra bölgenin imkanlarından en kapsamlı şekilde faydalanmaları adına bir çok aktivitede bulunmalarına yardımcı olmaktayız. Kaliteli bir tatil sunma konusunda gerekli olan temizlik, güler yüzlü çalışanlar ve her türlü imkanı sağlamadaki özen ve gayretimizi kaybetmeden, ilk günden bu yana misafirlerimize hizmet sunmaktayız.

Tesisimizde toplam 11 adet oda bulunmaktadır. Bu sayede sakin ve kaliteli bir tatil süreci geçirecek olan misafirlerimizi, çift kişilik ya da 3 kişilik odalarımızda ağırlamaktayız. Odalarımız 1 adet çift kişilik yataklı, 1 adet çift kişilik + 1 adet tek kişilik yataklı ve 2 adet tek kişilik yataklı olmak üzere 3 farklı tiptedir. Banyo ve tuvaletler odaların içinde olup, ısıtma, sıcak su, wi-fi hizmetleri 7/24 saat sunulmaktadır. Oda genişlikleri yaklaşık 15m^2’dir. İşletmemizde yiyecek/içecek tüketebileceğiniz restoranımız mevcuttur. Zaten doğa ile iç içe olan tesisimizde yeşil alan, çocuk oyun alanlarını da siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunmaktayız.

Lokasyonu sayesinde araç gürültüsünden uzak olan tesisimiz ana yola yaklaşık 150m yürüme mesafesindedir. Misafirlerimizin eşyalarını taşımadan, teleferik yarımı ile tesise çıkarmaktayız. Kaplıca ve camiye 200m, market/alışveriş alanlarına 150m, Ayder merkez alanına 600m mesafededir.

Dilerseniz akşam yemeğinizi, tulum eşliğinde canlı müzik eğlencesi ile siz değerli misafirlerimizi buluşturduğumuz restoranımızda yiyebilir, karadeniz türkülerinin ve özgün müziğin keyfini çıkaracağınız bir gece yaşayabilirsiniz.

19
Yıllık Tecrübe

2005 Yılından beri...